PERSONEL EFEKT, s.r.o.,

personálno-poradenská a rozvojová spoločnosť

Hľadáte si vhodne zamestnanie?
Radi poradíme a odporučíme: ako sa pripraviť na pohovor, ako napísať životopis, kam smerovať...
Personel Efekt s.r.o je personálno-rozvojová agentúra, ktorá ponúka uchádzačom o zamestnanie pozície z rôznych odvetví na trvalý pracovný pomer, skrátený úväzok, či personálny lízing.
Sme špecialisti na Košický a Prešovský región

Nábor do kmeňového stavu! Operátor výroby. Nástup ihneď. Lokalita:Košice

Miesto práce

Košický kraj, Košice

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

dohodou

Termín nástupu

ASAP

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž komponentov
- práca v stojii
- kontrola kvality výrobkov
- dodržiavanie požiadaviek na množstvo vyrobených komponentov

Iné výhody

Nástup priamo do kmeňového stavu spoločnosti ! ! !

Ďalej ponúkame:
nastupny plat 520 Eur
- variabilná zložka 90 Eur
- polročný bonus 150 Eur
- príspevok na cestovné do výšky 50 Eur
- príplatky za nočné, sviatky, nadčasy
- bonusové príplatky
- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosti odborného rastu a kariérneho postupu
- jedáleň priamo v závode s príspevkami na stravovanie
- čisté prostredie, profesionálný prístup
- dostupnosť MHD

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

zahraničná automotive spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- stredoškolské vzdelanie
- dobrý zdravotný stav
- ochota pracovať v zmenovej prevádzke (vždy 8 hodinové zmeny)
- skúsenosť s prácou vo výrobe VÝHODOU
- zodpovedný prístup k práci

Ďakujeme za vaše reakcie, kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Adresa spoločnosti

Personel Efekt, s.r.o
Werferova 1
040 11 Košice
ID: 3285392   Dátum zverejnenia: 12.1.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou