Montáž káblových zväzkov Prešov, bez nočných!

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, okres Prešov
Termín nástupu
od januára

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výroba a montáž (káblové zväzky, konektory) podľa výrobnej dokumentácie a technologického postupu
- Zodpovednosť za kvalitu vyrábaných produktov na svojom pracovisku
- Dodržiavanie výrobných a technologických postupov
- Práca sa vykonáva aj v stoji, aj v sede
- dvojzmenná prevádzka

- bonusy za zlepšovacie návrhy, vianočný bonus, referal bonus
- dochádzkový bunus
- gastrolístky
- mesačný podiel zo zisku
- príjemný kolektív
- pozornosti od spoločnosti k sviatkom
- firemné akcie pre zamestnancov a deti

Ďakujeme za vaše reakcie, kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť, ktorý vyrába káble a káblové zväzky pre elektrotechnický priemysel a telekomunikácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené stredoškolské vzdelanie výučným listom
- manuálna zručnosť - práca s malými predmetmi
- samostatnosť, zodpovednosť
- skúsenosť s výroby je výhodou

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3266741  Dátum zverejnenia: 13.12.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.