PERSONEL EFEKT, s.r.o.,

personálno-poradenská a rozvojová spoločnosť

Hľadáte si vhodne zamestnanie?
Radi poradíme a odporučíme: ako sa pripraviť na pohovor, ako napísať životopis, kam smerovať...
Personel Efekt s.r.o je personálno-rozvojová agentúra, ktorá ponúka uchádzačom o zamestnanie pozície z rôznych odvetví na trvalý pracovný pomer, skrátený úväzok, či personálny lízing.
Sme špecialisti na Košický a Prešovský región

Nástrojár/Strojný zámočník

Miesto práce

Prešovský kraj, Košický kraj

Ponúkaný plat (brutto)

dohodou

Termín nástupu

ASAP

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba súčiastok podľa technických výkresov
Zdokumentovanie technologických postupov zámočníckej práce
V prípade potreby, podieľanie sa na diagnostikovaní porúch na strojoch, prípadne účasť na opravách
Výpomoc pri preventívnej údržbe

pracovná doba: štandardná, jednozmenná

Iné výhody

stabilné pracovné miesto s dlhodobou perspektívou
prácu v dynamickom prostredí
primerané platové ohodnotenie
rôzne technické školenia
odborný a osobnostný rast

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

medzinárodná automotive spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

SŠ vzdelanie technického zamerania – strojárstvo
praktické skúsenosti s obsluhou sústruhu/frézy
skúsenosť so zváraním - výhodou
technická zručnosť
čítanie technických výkresov
samostatnosť
vysoké pracovné nasadenie
odolnosť voči stresu
dôslednosť
flexibilita

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis v Sj na našu e-mailovú adresu. Bližšie informácie aj na uvedených telefónnych číslach.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Adresa spoločnosti

PERSONEL EFEKT, s.r.o.
Werferova 1
040 11 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Konzultant Personel Efekt
Tel.: 0948 430 804
E-mail: poslať životopis
ID: 3261862   Dátum zverejnenia: 6.12.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.