Operátor skladu. Lokalita: Nitra

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Senec
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a výdaj produktov v skladoch podľa platných štandardných operačných postupov.
- kontrola kompletnosti, obsahu a označenia dodávok prijímaných a vydávaných produktov.
- nakladanie, vykladanie, skenovanie tovaru
- naloženie tovaru na paletu a následne vykladanie na určené miesto pomocou elektrického vozíka

- 1 resp. 2 zmenná prevádzka
- ubytovanie
- stravné lístky
- dochádzkový bonus
- rýchle zaučenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

logistické centrum

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- min. nižšie stredoškolské vzdelanie
- dobrý zdravotný stav
- ochota pracovať časom v 2-zmenovej prevádzke
- zodpovedný prístup k práci

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3260576  Dátum zverejnenia: 4.12.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.