Platená stáž pre študentov na oddelení Informatiky !

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v programovacom jazyku C#
- práca s .NET, MySQL, Visual Basic
- účasť na meetingoch a kooperácia s vedúcim tímom na riešení výrobných problémov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Talianska automotive výrobná spoločnosť s medzinárodným pôsobením

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Ostatné znalosti

C# - Základy
.NET - Pokročilý

- vzdelanie a znalosti z odboru informatiky
- MS Excel (tabuľky, grafy, vzorce)
- anglický jazyk na pokročilej úrovni - výhoda
- ochota dochádzať
- pracovať minimálne 2 dni týždni
- programovanie v C#
- ovládanie .NET

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3244996  Dátum zverejnenia: 18.12.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.