PERSONEL EFEKT, s.r.o.,

personálno-poradenská a rozvojová spoločnosť

Hľadáte si vhodne zamestnanie?
Radi poradíme a odporučíme: ako sa pripraviť na pohovor, ako napísať životopis, kam smerovať...
Personel Efekt s.r.o je personálno-rozvojová agentúra, ktorá ponúka uchádzačom o zamestnanie pozície z rôznych odvetví na trvalý pracovný pomer, skrátený úväzok, či personálny lízing.
Sme špecialisti na Košický a Prešovský región

Hľadáme žeriavnikov. Lokalita: Západné Slovensko

Miesto práce

Bratislavský kraj, Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)

dohodou

Termín nástupu

asap

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha autožeriavu

Iné výhody

Možnosť zabezpečiť ubytovanie.
Stravné lístky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

stavebná spoločnosť pôsobiaca na západnom Slovensku

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

vodičský preukaz typu C + osvedčenie na prácu s autožeriavom
karta vodiča výhodou
kvalifikačná karta vodiča výhodou
zdravotná spôsobilosť
preukaz na prácu s hydraulickou rukou výhodou
preukaz viazača bremien výhodou

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Adresa spoločnosti

PERSONEL EFEKT, s.r.o., personalna spolocnost
Werferova 1
040 11 Košice
ID: 3213116   Dátum zverejnenia: 12.10.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.