Výrobný pracovník v Malackách.

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Prešovský kraj, Košický kraj, okres Malacky, okres Lučenec, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Bardejov, okres Medzilaborce, okres Prešov, okres Snina, okres Stropkov, okres Svidník, okres Gelnica, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Trebišov, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zásobovanie strojov materiálom, obsluha strojov a zariadení podľa pracovného postupu na pozícii OPERÁTOR - MECHANIK
- balenie komponentov, jednoduchá manuálna práca, práca v sede - BALIČ/BALIČKA
- presúvanie materiálu na VZV - školenie a zaučenie na VZV zabezpečené
- práca v požadovanej kvalite a kvantite
- vytváranie rôznych reportov

Benefity:
- týždeň dovolenky nad rámec ZP
- doprava - zdarma, resp. príspevok závisiaci od vzdialenosti
- stravné lístky nad rámec ZP + desiata zadarmo
- 13. plat
- dochádzkový bonus - 80 € za 100% dochádzku
- bonus za nadčas - 100 €
- bonus za splnenia cieľa - 15 %
- zamestnanecké zľavy na nákup výrobkov
- príspevok do 3.piliera
- 4-krát ročne nepeňažne bonusy - darčekové poukazy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou nábytku

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci
- precíznosť
- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny - 12-hodinové (denná,nočná a 2 dni voľno)

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3203483  Dátum zverejnenia: 2.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou