Výrobný pracovník v Trnave - ubytovanie zdarma, Práca v sede, odmena po skúšobnej dobe 120€

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Slovensko, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 600 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jednoduchá manuálna práca vo výrobnej spoločnosti
- práca s jemnými komponentmi
- kontrola kvality vyrobených produktov
- vytváranie zápisov odvedenej práce

- fyzicky a psychicky nenáročná práca
- dochádzkový a výkonnostný bonus každý mesiac
- odmena po odpracovaní skúšobnej doby 120€
- zabezpečené dotované stravovanie priamo na pracovisku
- dovoz/odvoz na/z pracovnej zmeny je zabezpečený autobusovou dopravou zdarma v rámci Trnavy
- III. pilier DDS
- firemné akcie
- príplatky podľa zákonníka práce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou bielej techniky - spotrebičov do domácnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
- ochota pracovať v 4 zmennej prevádzke - 12 hod. zmeny ( 2x ranná zmena, 2x nočná zmena, 4x voľno)
- precíznosť
- samostatnosť
- práca VHODNÁ aj pre ZŤP ( prispôsobené pracovné prostredie vo firme)

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3196830  Dátum zverejnenia: 25.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 600 €