Asistent predaja v modernej maloobchodnej predajni - plat od 770€ + príplatky

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
motivujuce financne ohodnotenie - od 770€ + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dokladanie tovaru
- výroba čerstvého tovaru a vypekanie pečiva
- kontrola kvality, vzhľadu a záruky predávaného tovaru
- práca s pokladňou
- udržiavanie čistoty a poriadku na predajni
- administratívna činnosť spojená s predajom
-vytváranie objednávok, príjem tovaru

PONÚKAME VÁM EŠTE NIEČO NAVYŠE:

- stravné lístky v hodnote 3,5 Eur
- dochádzková odmena /mesačne/
- príspevok na cestovné /mesačne/
- výkonnostné prémie /mesačné/ + vernostné prémie /ročne/
- poukážka na nákup tovaru /kvartálne/
- príspevok pri sobáši a narodení dieťaťa
- rekondičné voľno
- navyše jeden deň voľna k rodinným udalostiam
- sezónne zamestnanecké balíčky /Vianoce, Veľká noc, Mikuláš/
- zľava na kávu pre zamestnancov
- zľava na menu pre zamestnancov
- perspektíva karierného rastu
- odborné vzdelávanie podľa pracovnej pozície
- príjemné pracovné prostredie
- pracovné oblečenie
- individuálny prístup manažéra
- poskytnutie zliav pri voľnočasových aktivitách - Delia partners
- firemné akcie a hry

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis v Sj a Aj na našu e-mailovú adresu. Bližšie informácie aj na uvedených telefónnych číslach.Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Týmto udeľujem súhlas spoločnosti Personel efekt, s.r.o., IČO: 36 448 508, Slovenská 69, 080 01 Prešov (ďalej len „Personel efekt“) so spracovaním, správou a uchovávaním mojich osobných údajov, ktoré som poskytol/poskytla vo svojom životopise, žiadosti o zamestnanie, prípadne v iných dokumentoch za účelom sprostredkovania vhodného zamestnania v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.Zároveň súhlasím s poskytnutím mojich osobných údajov tretím stranám, t.j. potenciálny zamestnávateľ v prípade zaradenia do výberového konania.Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom, keď požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov alebo v prípade, ak poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, najneskôr uplynutím 5 rokov od poslednej aktualizácie.Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú správne, úplné a aktuálne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

maloobchodná, rýchlo sa rozvíjajúca sieť potravín

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- ústretovosť voči zákazníkom
- zdravotný preukaz pre prácu s potravinami

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3191858  Dátum zverejnenia: 19.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujuce financne ohodnotenie - od 770€ + príplatky