Operátor vo výrobe bielej techniky. Práca v Trnave s ubytovaním,pre páry aj partie. Vhodné aj pre ZŤP.

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat od 600 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jednoduchá manuálna práca vo výrobnej spoločnosti
- práca s jemnými komponentmi
- kontrola kvality vyrobených produktov
- vytváranie zápisov odvedenej práce

- fyzicky a psychicky nenáročná práca
- dochádzkový a výkonnostný bonus každý mesiac
- zabezpečené dotované stravovanie priamo na pracovisku
- zabezpečené ubytovanie, príspevok na ubytovanie
- dovoz/odvoz na/z pracovnej zmeny je zabezpečený autobusovou dopravou zdarma v rámci Trnavy
- III. pilier DDS
- firemné akcie
- príplatky podľa zákonníka práce

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis v Sj na našu e-mailovú adresu. Bližšie informácie aj na uvedených telefónnych číslach.Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície.Ďakujeme za pochopenie.Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Týmto udeľujem súhlas spoločnosti Personel efekt, s.r.o., IČO: 36 448 508, Slovenská 69, 080 01 Prešov (ďalej len „Personel efekt“) so spracovaním, správou a uchovávaním mojich osobných údajov, ktoré som poskytol/poskytla vo svojom životopise, žiadosti o zamestnanie, prípadne v iných dokumentoch za účelom sprostredkovania vhodného zamestnania v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.Zároveň súhlasím s poskytnutím mojich osobných údajov tretím stranám, t.j. potenciálny zamestnávateľ v prípade zaradenia do výberového konania.Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom, keď požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov alebo v prípade, ak poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, najneskôr uplynutím 5 rokov od poslednej aktualizácie.Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú správne, úplné a aktuálne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou bielej techniky - spotrebičov do domácnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- ochota pracovať v 4 zmennej prevádzke - 12 hod. zmeny ( 2x ranná zmena, 2x nočná zmena, 4x voľno)
- precíznosť
- samostatnosť
- práca VHODNÁ aj pre ZŤP ( prispôsobené pracovné prostredie vo firme)

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3190230  Dátum zverejnenia: 18.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat od 600 €