Reagujte bez životopisu

Upratovacie a čistiace práce

Personata s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
3,8 - 4,1 EUR/hod.TÝŽDENNE VYPLÁCANIE! (bližššie informácie po telefonáte)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pracovnou náplňou sú upratovacie a čistiace práce rôzneho charakteru podľa požiadaviek a konkrétnej zákazky ako napr.: upratovanie nebytových priestorov kancelárií, priemyselných parkov, závodov, fabríka a pod.
- Pracovný čas závisí od objektu a bude spresnený počas výberového procesu.

Vítaná je predchádzajúca skúsenosť s obdobnými prácami, nie je však podmienkou.

Odmeny za dobre vykonanú prácu
Jednorázový bonus ak prinesiete nového zamestanaca
Príplatok za splnenie dochádzky
Príplatok za víkendy a sviatoky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- Dochvýlnosť
- Spolahlivosť
- Pracovitosť
- Precíznosť

Nosnou myšlienkou spoločnosti Personata, s.r.o. sú upratovacie služby a odbremenenie našich klientov od tejto povinnosti. V našom záujme je maximálna spokojnosť našich klientov a preto sa riadime výhradne ich režimom a požiadavkami. Individuálny prístup a kvalita poskytovaných služieb sú u nás samozrejmosťou. Okrem štandardných služieb ako sú upratovanie administratívnych a nebytových priestorov, priemyselných parkov, závodov, firiem ponúka spoločnosť Personata aj upratovanie za veľmi výhodných podmienok.
ID: 4074927  Dátum zverejnenia: 5.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3,8 EUR/hod.