Zdravotní sestra

personální agentura

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro zdravotnická a sociální zařízení v Německu

hledáme zdravotní sestry/bratry, zdravotnické asistenty, ošetřovatele do zdravotnických a sociálních zařízeních (Hannover, Mnichov a další města)

Požadavky:

  • věk min.19 let, čistý český i německý rejstřík trestů
  • odpovídající vzdělání k požadované pozici
  • německý jazyk na úrovni B1 - B2 (v závislosti na pozici)
  • připravenost vykonávat tuto práci po dobu 1 roku, případně déle

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na HPP přímo s Klinikou nebo Soc. zařízením
  • směnný provoz (možnost kumulace volna)
  • odborné zaškolení, jazykové kurzy
  • 5 - 6 týdnů dovolené
  • velmi dobré platové podmínky

Nástup možný ihned nebo dle domluvy, v případě zájmu o nabízenou pozici, prosím zašlete Váš životopis v čj a nj, obratem Vás budeme kontaktovat zpět.

Pro zdravotnická a sociální zařízení ve Velké Británii

hledáme zdravotní sestry/bratry, fyzioterapeuty, zdrav. asistenty a ošetřovatele do zdravotnických a sociálních zařízeních po celé Velké Británii

Požadavky:

  • věk min.19 let, čistý český i anglický rejstřík trestů
  • anglický jazyk min. na komunikativní úrovni (v závislosti na pozici)

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na HPP (včetně pojištění)
  • ubytování - možnost společného umístění s kamarádkou nebo partnerem
  • dobré platové podmínky v závislosti na pozici

Nástup možný ihned, v případě zájmu o nabízenou pozici, prosím zašlete Váš životopis v čj a aj, obratem Vás budeme kontaktovat zpět.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3590631  Dátum zverejnenia: 31.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 50000 Kč/měsíc