Hľadáme Kompletára/ku (vodiča/ku NZV) na 1 zmenu v Ivanke pri Dunaji s pravidelnou týždennou zálohou

Personálna agentúra MAMUT

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Od 1 100 EUR/mesiacod 6,50€/ hod v čistom + príplatky, prípadne živnosť 8,50€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava paliet na expedíciu podľa daných priorít
práca so skenerom
skenovanie paletových štítkov na vytvorenie podkladov pre expedíciu
manipulačné práce v sklade
práca na 1 zmenu: 9:00 -18:00 (občas sobota 9:00-14:00)

možnosť týždenných záloh
dlhodobá práca s istotou
pomoc pri predĺžení preukazu na vozíky
v prípade potreby zabezpečujeme ubytovanie

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.6.2024 (ostáva ešte 19 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Logistika, doprava

Počet rokov praxe

1

skúsenosti s prácou na NZV nutné
zodpovedný prístup k práci
flexibilita
preukaz na vozíky

AMMT, s.r.o., Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom A MMT, s.r.o., so sídlom Štefánikova tr. 96/134, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 53258339 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Kunová
Tel.: +421907590590
E-mail: poslať životopis
ID: 4820753  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac