Poď pracovať ako Inšpektor / Inšpektorka kvality do Bratislavy - Na živnosť - Možnosť týždenných záloh

Personálna agentúra MAMUT

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
9 - 10,5 EUR/hod.9-10,50€/hod základ 8,50/h z toho je 0,50€/h kvalita + nočná zmena od 18:00 príplatok 1€/h + možnosť nadčasov víkendy (príplatky) + osobné ohodnotenie do 100 € + dochádzkový bonus 50€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vhodné pre ženy aj pre mužov

- možnosť nadčasov a víkendov (príplatky)

- dlhodobá a pravidelná práca!

- na zmenách je možné sa dohodnúť či 10h alebo 12h zmeny, je potrebné odpracovať aj nočné

- vizuálna kontrola kvality karosárskych dielov

- reporting - zaznamenávanie chybných a nekvalitných kusov

- možnosť nadčasov

- nástup možný ihneď !

Náplň práce:

- Týždenné zálohy

- Včasné vyplácanie faktúr

- Profesionálne zaškolenie

- Férový prístup

- Zázemie stabilnej spoločnosti

- Kariérny rast

- Príjemný kolektív

- Dlhodobá práca s pravidelnými zmenami

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Firma sa zaoberá výrobou dielov karosérií pre automobilový priemysel. Patrí do skupiny Magna, ktorá je popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 351 divíziami a 103 vývojovými centrami, ktoré pôsobia v 30 krajinách sveta. Zamestnáva viac ako 174000+ zamestnancov so zámerom dodávať pre našich zákazníkov produkty najvyššej kvality za podpory inovatívnych procesov a World Class Manufacturing.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Prax na pozícii/v oblasti

kontrola kvality

Počet rokov praxe

1

chuť a ochota pracovať

zodpovednosť

AMMT, s.r.o., Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom A MMT, s.r.o., so sídlom Štefánikova tr. 96/134, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 53258339 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Bednárová
Tel.: +421905101815
E-mail: poslať životopis
ID: 4813958  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.