Balič/ka v Malackách - aj bez skúseností

Personálna agentúra MAMUT

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečenie manuálneho pracoviska alebo nastavenie poloautomatickej baliacej linky podľa plánovaných noriem, špecifikácii a požiadaviek
  • zodpovednosť za balenie podľa pokynov a pracovných inštrukcií
  • podpora pri manipulácii s nadbytočným materiálom (komponenty, obalový materiál) a odpad z pracoviska
  • zodpovednosť za kontrolu kvality balených komponentov podľa inštrukcií a plánu vzorkovania
  • finalizácia, vykazovanie a etiketovanie paliet
  • zodpovednosť za zabezpečenie dodržiavania bezpečnostných predpisov a hlásenie incidentov a potencionálnych rizík
  • prispievať k neustálemu zlepšovaniu v rámci procesu balenia
  • práca v 3 zmennej prevádzke

  • 13. plat
  • odmeny pri pracovných a životných jubileách
  • oddychová, relaxačná miestnosť alebo zóna
  • zvýhodnené príspevky na stravovanie

možnosť čerpania týždenný záloh - každý piatok do výšky 100€

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Medzinárodná priemyselná skupina, a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. Firma je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

skladník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Iniciatívnosť
  • Praktické myslenie
  • Pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • Tímová práca

AMMT, s.r.o., Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom A MMT, s.r.o., so sídlom Štefánikova tr. 96/134, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 53258339 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Kunová
Tel.: +421907590590
E-mail: poslať životopis
ID: 4800837  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac