Zabezpečte si stabilnú prácu ako operátor výroby na TPP s možnosťou týždenných záloh

Personálna agentúra MAMUT

Miesto práce
Malacky
6,94 EUR/hod.Hodinová sadzba 6,94€/hodina brutto, + príplatky + bonusy + stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluha výrobnej linky

• nastavovanie a kontrola nastavení strojov

• kontrola kvality vyrobených výrobkov

• práca na Baliacej linke (balenie hotových výrobkov, práca na lepení zrkadiel) v prípade potreby

• starostlivosť o dodržiavanie technologických postupov

• právomoc zapnúť a vypnúť pridelenú linku

• vykonávanie medzioperačnej kontroly podľa Štandardov

• riešenie kvalitatívnych problémov

• dodržovanie 5S (poriadok a čistota) a používanie pridelených Ochranných pracovných pomôcok

• odstraňovanie a nahlasovanie vzniknutých problémov na pridelenej linke

• spolupráca s oddelením údržby pri poruchách, ktoré nedokáže odstrániť

​Práca v 3 zmennej prevádzke.​

  • týždenné zálohy
  • stravné lístky
  • bonusy, príspevky

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Dovoľujeme si kontaktovať vybraných kandidátov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť so švédskymi koreňmi ponúkajúca bytové zariadenie. Našou víziou je „vytvárať lepší každodenný život pre čo najviac ľudí‟.
Obchodnou myšlienkou je ponúkať široký sortiment funkčného bytového zariadenia s dobrým dizajnom za také nízke ceny, aby si ho mohlo dovoliť čo najviac ľudí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

• sebakontrola
• schopnosť prijať zodpovednosť
• rozhodnosť

AMMT, s.r.o., Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom A MMT, s.r.o., so sídlom Štefánikova tr. 96/134, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 53258339 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Gregorová
Tel.: +421948690190
E-mail: poslať životopis
ID: 4800816  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,94 EUR/hod.