Kompletár/skladník v Ivanke pri Dunaji. Len denné zmeny Možnosť obzrieť si sklad.

Personálna agentúra MAMUT

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 250 - 1 400 EUR/mesiac8€/hod práca na živnosť a 6€/hod v čistom TPP + príplatky a bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Náplň práce:
​• rozkladanie tovaru pomocou scaneru a NZV (prípadne ručného paletového vozíka) na palety
​• balenie paliet/tovaru
​• označenie paliet štítkom predajne
​• spolupráca na inventúrach
​• starostlivosť o zverenú manipulačnú techniku
​• pracovná doba 6:00 - 14:30 alebo 7:00 - 15:30

Práca je v suchom sklade s potravinami. Možnosť obzrieť si sklad.

Možnosť týždenných záloh
Dlhodobá stabilná práca
Pomoc pri vybavení/predlžení preukazu

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistický sklad s potravinami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Flexibilita
Zodpovedný prístup k práci
Samostatnosť
Precíznosť
Prax na NZV + preukaz

AMMT, s.r.o., Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom A MMT, s.r.o., so sídlom Štefánikova tr. 96/134, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 53258339 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Daša Šimanská
Tel.: +421948590500
E-mail: poslať životopis
ID: 4800720  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac