Výplata každý piatok! Poď pracovať ako vodič NZV v Senci

Personálna agentúra MAMUT

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/hod.Živnosť 6,60€-8,60€/hod + príplatky + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete mať na starosti predovšetkým nakládku a vykládku tovaru, správne spracovanie skenerom, roztriedenie, označenie a prípravu na expedíciu
Práca so skenerom, nákladkovými a vykladkovými listinami, štítkami, dodacími listami
Manuálne práce v sklade
Ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného

Práca na 2 prípadne 3 zmeny, víkendy a sviatky voľné

Možnosť týždenného vyplácania

Stabilná dlhodobá práca

Zabezpečujeme dopravu na trase Nitra- Cabaj-Čápor- Močenok- Trnovec nad Váhom- Šaľa- Galanta- Sládkovičovo- Veľké Úľany- Jánovce- Hrubá Borša- Sereď- Kráľová pri Senci- Reca- Senec

Zabezpečujeme aj ubytovanie

Pomoc pri predĺžení preukazu na obsluhu motorových vozíkov

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorým budú upresnené všetky bližšie informácie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Najstaršia Rakúska prepravná spoločnosť s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predošlé skúsenosti s prácou so skenerom a s prácou s nízkozdvižným vozíkom- podmienkou!
Zodpovedný prístup k práci
Flexibilita
Dochvíľnosť
Samostatnosť

AMMT, s.r.o., Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom A MMT, s.r.o., so sídlom Štefánikova tr. 96/134, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 53258339 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Kunová
Tel.: +421907590590
E-mail: poslať životopis
ID: 4783287  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/hod.