Chceš mať výplatu každý jeden piatok? Tak poď pracovať ako Balič do Senca !

Personálna agentúra MAMUT

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
1 100 EUR/mesiacnástupná mzda od 4,70€ v čistom + príplatky + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

balenie tovaru
práca so skenerom
2 zmenná prevádzka (ranná, poobedná), pondelok- piatok
možnosť týždenného vyplácania

Týždenné vyplácanie vždy v piatok

Zabezpečená doprava na trase - Nitra, Cabaj-Čápor, Močenok, Trnovec nad Váhom, Šaľa, Galanta, Sládkovičovo, Veľké Úľany, Hrubá Borša, Sereď, Reca, Kráľová pri Senci, Senec

Informácie o výberovom konaní

zodpovedný prístup k práci
skúsenosti s prácou so skenerom
flexibilita

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou, ktorá sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Na Slovensku pôsobia od roku 1993, majú približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorým budú upresnené všetky bližšie informácie.

AMMT, s.r.o., Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom A MMT, s.r.o., so sídlom Štefánikova tr. 96/134, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 53258339 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Gregorová
Tel.: +421948690190
E-mail: poslať životopis
ID: 4772337  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac