Pracuj ako nástrojár v Nitre s nástupným bonusom 500€!!

Personálna agentúra MAMUT

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Ihneď
1 780 EUR/mesiaczákladná mzda 1500€ + mesačný výkonnostný bonus až do výšky 13%+ stravné lístky + príspevok na dopravu+ príplatky za nočnú prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha a manipulácia s prideleným zariadením,
dokumentácia nástrojárne,
implementácia 5s,
montáž a demontáž strojov,
preventívne údržby nástrojov,
leštenie nástrojov,
kontrola zariadení s meracími zariadeniami na nástrojárni,
nastavenie na lise
práca na PC (SAP, Excel, Word, email)
preventívna údržba nástrojov

3 zmenná prevádzka

mesačný výkonnostný bonus až do výšky 13%
stravné lístky
príspevok na dopravu
príplatok za nočnú prácu

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky s pozvaním na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Počet rokov praxe

1

dobrý tímový pracovník,
ochota učiť sa nové veci
proaktivita

AMMT, s.r.o., Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom A MMT, s.r.o., so sídlom Štefánikova tr. 96/134, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 53258339 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Kunová
Tel.: +421907590590
E-mail: poslať životopis
ID: 4589330  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 780 EUR/mesiac