Можливість для людей з України

Práca pre každého! Pracuj ako picker - aj bez predošlých skúseností v Nitre so zabezpečenou dopravou alebo ubytovaním

Personálna agentúra MAMUT

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
978 EUR/mesiaczákladná mzda od 978€ +možnosť navýšenia mzdy + príplatky podľa zákonníka práce+ stravné lístky + doprava zdarma + ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príjem a fyzická kontrola materiálu v porovnaní s dodacím listom
  • manuálne zaskladnenie/vyskladnenie z/do regálov
  • triedenie, prerátavanie a prebaľovanie materiálu
  • práca so skenerom
  • prijímanie, vydávanie, vychystávanie materiálu a následná kontrola podľa objednávky
  • vykonávanie inventúry

3 - zmenná prevádzka

  • možnosť zaškolenia na vodiča NZV alebo VZV
  • mesačné bonusy do 15% zo základnej mzdy
  • 13. plat
  • zdarma zabezpečená doprava v rámci Nitry a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Sereď, Trnava, Hlohovec, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno, Hurbanovo, Tlmače, Vráble, Šurany,
  • poskytujeme ubytovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Doprava a logistika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca vhodná aj pre absolventov

A MMT, s.r.o., Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom A MMT, s.r.o., so sídlom Špitálska 4, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 53258339 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Kunová
Tel.: +421907590590
E-mail: poslať životopis
ID: 4507891  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 978 EUR/mesiac