Špecialista vo výrobe omietkových zmesí v Bratislave s množstvom benefitov!

Personálna agentúra MAMUT

Miesto práce
Stará Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 030 - 1 133 EUR/mesiaczákladná mzda 1030€/brutto + 13. plat + 10% mesačný bonus + ďalšie príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha výrobnej linky,
  • zabezpečenie prísunu a výmeny materiálu na výrobnú linku,
  • vykonávanie priebežnej kontroly kvality výrobkov,
  • označovanie a balenie výrobkov,
  • starostlivosť o čistotu strojov a zariadení,
  • práca na 1-2 zmeny (podľa sezóny), parkovanie zabezpečené,
  • práca na trvalý pracovný pomer do kmeňa spoločnosti na dobu neurčitú.

Dbáme na to, aby sa naši zamestnanci cítili pri vykonávaní svojej práce komfortne, preto im ponúkame:
* príjemné pracovné prostredie
* stabilnú prácu a motivujúce finančné ohodnotenie
* pracovný pomer na dobu neurčitú
* pracovnú zmluvu do kmeňa od začiatku pracovného pomeru
* odmenu pri životnom jubileu 250€
* odmenu pri pracovnom jubileu od 150€ do 1000€
* príspevok pri svadbe zamestnanca 250€
* príspevok pri narodení dieťaťa 250€
* príspevok na rekreáciu do výšky 275€
* stravné lístky v hodnote 5€ (zamestnanec si prispieva na hodnotu lístka 1€)
* úrazové a životné poistenie
* možnosť investovať do kapitálu spoločnosti s 50% príspevkom zamestnávateľa
* príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie – 3.pilier
* nákup stavebného materiálu za zvýhodnené zamestnanecké ceny
* kartu Multisport
* 100% hradenú PN pri hospitalizácii zamestnanca počas prvých 10 dní
* odmeny pri úspechoch a dobrých finančných výsledkoch spoločnosti
* kompletné zaškolenie, rozvoj a kariérny rast
* podporu kariérneho rastu a internej mobility
* podporu mladých talentov v programe Young Talents
* firemné raňajky
* Dni zdravia
* teambuildingové aktivity
* vianočný večierok
* vitamínové balíčky
* pitný režim a kávu zdarma

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky s pozvaním na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť sa zaoberá výrobou stavebných materiálov (mokrých a suchých zmesí).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* prax vo vedení VZV výhodou
* zodpovedný a aktívny prístup k práci
* spoľahlivosť
* samostatnosť
* flexibilita
* tímový hráč

A MMT, s.r.o., Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom A MMT, s.r.o., so sídlom Špitálska 4, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 53258339 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Daša Šimanská
Tel.: +421948590500
E-mail: poslať životopis
ID: 4503086  Dátum zverejnenia: 17.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 030 EUR/mesiac