Vodič osobného motorového vozidla/mikrobusu VP skupiny B, D.

Personálna agentúra MAMUT

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 322 EUR/mesiacMzda od 1000€/mesiac v čistom/netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vhodné len pre uchádzačov priamo z Nitry!

Hľadáme šoféra s vodičským preukazom skupiny B a D na prepravu zamestnancov do práce a z práce na trase Nitra- Senec ( 2-3 jazdy denne)

  • požadujeme spoľahlivého šoféra s dlhoročnými skúsenosťami, pre ktorého je na prvom mieste bezpečnosť

  • hľadáme človeka, ktorý je absolútne flexibilný.

  • práca vhodná aj pre dôchodcu

  • pohyblivá pracovná doba

Všetky ostatné informácie Vám budú poskytnuté pri osobnom pohovore

Priateľský kolektív

Dlhodobá práca s istotou

V životopise prosím uveďte Vašu predchádzajúcu prax, vek a miesto bydliska. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Hľadáme šoféra do personálnej agentúry na prepravu zamestnancov do a z práce na trase Nitra-Senec
Vhodné len pre uchádzačov z Nitry.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, D

Prax na pozícii/v oblasti

vodič

Počet rokov praxe

5

vodičský preukaz skupiny "B" a "D" podmienkou!

  • spoľahlivosť
  • dochvíľnosť
  • časová flexibilita
  • prax vodiča aspoň 5 rokov
  • bydlisko priamo v Nitre

AMMT, s.r.o., Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom A MMT, s.r.o., so sídlom Štefánikova tr. 96/134, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 53258339 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Daša Šimanská
Tel.: +421948590500
E-mail: poslať životopis
ID: 4481648  Dátum zverejnenia: 5.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 322 EUR/mesiac