Hľadáme skúsených žeriavnikov do Nitry

Personálna agentúra MAMUT

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacmzda od 1100 € + príspevky + mesačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha a manipulácia s prideleným zariadením
  • skúsenosti s obsluhou mostového žeriavu,
  • analýza stavu lisovacieho zariadenia pred začiatkom výroby
  • analýza problémov spojených s vykonávaním zverenej činnosti
  • vykonávanie plánu údržby prvého stupňa pre mechanizačné prostriedky
  • ukladanie nástrojov do skladu nástrojov

práca v 3 zmennej prevádzke

  • mesačný výkonnostný bonus
  • 13. plat
  • stravné lístky
  • príspevok na dopravu
  • možnosť týždenných záloh

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky s pozvaním na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Firma sa zaoberá navrhovaním, vývojom a výrobou kovových dielov v automobilovom priemysle. Prichádza s inovatívnymi návrhmi, ktoré prinášajú bezpečnejšie a ľahšie vozidlá, s nižšou spotrebou a šetrnosťou voči životnému prostrediu.
Naša spoločnosť v súčasnosti pôsobí v 22 krajinách, má takmer 100 výrobných závodov, 12 vývojových centier a celkovo zamestnáva okolo 43,000 zamestnancov na celom svete.

Súčasťou nového výrobného závodu v Nitre sú nové lisovacie zariadenia s najnovšou technológiou a technologickými postupmi. Našim zámerom je ponúknuť konečnému zákazníkovi excelentnú kvalitu ako aj príležitosť kariérneho rastu a osobnostného rastu našim zamestnancom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel

Počet rokov praxe

1

  • skúsenosti s prácou žeriavnika podmienkou

AMMT, s.r.o., Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom A MMT, s.r.o., so sídlom Štefánikova tr. 96/134, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 53258339 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Kunová
Tel.: +421907590590
E-mail: poslať životopis
ID: 4464905  Dátum zverejnenia: 27.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac