Vodič mikrobusu s VP skupiny D

Personálna agentúra MAMUT

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 322 EUR/mesiacMzda od 1000€/mesiac v čistom/netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vhodné len pre uchádzačov priamo z Nitry!

Hľadáme šoféra s vodičským preukazom skupiny D na prepravu zamestnancov do práce a z práce na trase Nitra- Senec ( 2-3 jazdy denne)

  • požadujeme spoľahlivého šoféra s dlhoročnými skúsenosťami, pre ktorého je na prvom mieste bezpečnosť

  • hľadáme človeka, ktorý je absolútne flexibilný.

  • práca vhodná aj pre dôchodcu

  • pohyblivá pracovná doba

Všetky ostatné informácie Vám budú poskytnuté pri osobnom pohovore

Priateľský kolektív

Dlhodobá práca s istotou

V životopise prosím uveďte Vašu predchádzajúcu prax, vek a miesto bydliska. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Hľadáme šoféra do personálnej agentúry na prepravu zamestnancov do a z práce na trase Nitra-Senec
Vhodné len pre uchádzačov z Nitry.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, D

Prax na pozícii/v oblasti

vodič

Počet rokov praxe

5

vodičský preukaz skupiny "B" a "D" podmienkou!

  • spoľahlivosť
  • dochvíľnosť
  • časová flexibilita
  • prax vodiča aspoň 5 rokov
  • bydlisko priamo v Nitre

AMMT, s.r.o., Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom A MMT, s.r.o., so sídlom Štefánikova tr. 96/134, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 53258339 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Kovárova
Tel.: +421902797525
E-mail: poslať životopis
ID: 4134305  Dátum zverejnenia: 4.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 322 EUR/mesiac