Reagujte bez životopisu

Vodič retraku v Senci s dopravou alebo ubytovaním.

Personálna agentúra MAMUT

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
7,5 EUR/hod.5€/hod v čistom + príplatky Mesačná mzda od 1 000€ v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič VZV s bočným sedením v sklade s bielou a čiernou technikou
Zaskladňovanie/vyskladňovanie skladu
Práca na 12 hodinové zmeny - krátky/dlhý týždeň
Predošlá prax na retraku nutná!

Práca vhodná pre mužov aj ženy

Týždenné zálohy

Doprava na trase Nitra - Cabaj- Trnovec nad Váhom - Močenok -Šaľa- Galanta-Sládkovičovo-Sereď - Senec zabezpečená zdarma

Zabezpečujeme ubytovanie

Dlhodobá práca s istotou

Výplata mesačne, vždy na čas

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistický sklad s čiernou a bielou technikou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Zodpovedný prístup k práci
Prax na retraku podmienkou!

AMMT, s.r.o., Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom A MMT, s.r.o., so sídlom Štefánikova tr. 96/134, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 53258339 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Kovárova
Tel.: +421902797525
E-mail: poslať životopis
ID: 4112415  Dátum zverejnenia: 14.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 7,5 EUR/hod.