Reagujte bez životopisu

Vodič NZV/picker s dopravou alebo ubytovaním

Personálna agentúra MAMUT

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Od 6,08 EUR/hod.Mzda od 4,50€/hod v čistom + príplatky ( sobota 5,92€/hod , nedeľa 7,32€/hod, sviatok 7,62€/hod netto) Mesačná čistá mzda od 830€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s nízkozdvižným vozíkom
Práca so skenerom
Manipulačné práce v sklade
Ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného
12 hodinové zmeny krátky/dlhý týždeň

Týždenné zálohy

Dlhodobá práca s istotou

Zabezpečujeme ubytovanie

Doprava na trase Nitra- Cabaj- Šaľa- Galanta- Sládkovičovo- Trnava - Senec zabezpečená zdarma

Výplata mesačne, vždy na čas

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistický sklad s bielou a čiernou technikou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Skúsenosti s prácou s nízkozdvižnými vozíkmi
Predošlé skúsenosti s prácou so skenerom
Zodpovedný prístup k práci

AMMT, s.r.o., Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom A MMT, s.r.o., so sídlom Štefánikova tr. 96/134, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 53258339 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Kovárova
Tel.: +421902797525
E-mail: poslať životopis
ID: 4108130  Dátum zverejnenia: 22.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6,08 EUR/hod.