Mzdový účtovník/ účtovníčka

Personálna agentúra Easy, s.r.o.

Cisárka, Hlohovec, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.2.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacOdmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného účtovníka / účtovníčku.

Náplň práce: - Spracovanie slovenských miezd a vedenie kompletnej mzdovej a personálnej agendy.
- Evidovanie a spracovávanie zrážok zo mzdy (stravné lístky, zálohy na mzdy, bezúročné pôžičky, vyúčtovania, exekúcie a pod.).
- Tvorba, tlač a archivovanie dokladov
- vystavovanie faktúr a tabuliek v exceli
- Posielanie a preberanie zásielok cez poštu / kuriérov
- Komunikácia s externými inštitúciami (Sociálna poisťovňa, Zdravotné poisťovne, Úrad práce, Cudzinecká polícia), príprava dokumentov a výkazov pre Sociálnu poisťovňu, Zdravotné poisťovne, DDP.
- Spracovanie jednoduchého aj podvojného účtovníctva
- Miesto výkonu práce Hlohovec
- Pracovný čas 7:30 / 08:00 – 16:00 Po-Pia ( alebo dohodou )
- Hľadáme skúsenú samostatnú mzdovú účtovníčku, prax nutná.
- Pracovný pomer na neurčitý čas / živnosť
- Mzda dohodou , nástupný plat od 1000€, podľa skúseností
- firemné benefity osobne na pohovore

Pošlite nám prosím Váš životopis spolu s praxou , kontaktovať budeme telefonicky vybraných uchádzačov.

Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Sprostredkovateľská činnosť v oblasti zamestnania, obchodu, služieb a výroby. Výroba výrobkov z gumy, plastov, elektronických zariadení a výroba dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4492652  Dátum zverejnenia: 2.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac