Legal, Compliance and AML Expert

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
2 200 - 2 500 EUR/mesiacPlus atraktívny ročný balík: 13. a 14. plat + ročný bonus. Výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečuje a zodpovedá za zverené domény v oblasti Compliance (AML, Data protection, Consumer protection, Whistleblowing, Internal investigation, Antitrust)
  • Vyhotovuje a reportuje reporty z oblasti Compliance
  • Zabezpečuje prípravu/aktualizáciu Compliance smerníc
  • Ohlasuje operačné riziká vyplývajúce z Compliance agendy
  • Reportuje/komunikuje a pripravuje podklady pre NBS vo veciach týkajúcich sa AML
  • Preveruje klientov, či sa nachádzajú na sankčných zoznamoch
  • Zabezpečuje agendu business partner due diligence
  • Poskytuje podporu v oblasti Integrity
  • Poskytuje súčinnosť orgánom činným v trestnom konaní v prípadoch, ak trestný čin nespáchal klient (trestné činy spáchané dodávateľmi, zamestnancami...)
  • Pripravuje a vykonáva školenia v oblasti Compliance
  • Vykonáva KYC kontrolu nových dodávateľov
  • Spolupracuje s príslušnými oddeleniami spoločnosti
  • Zastupuje a poskytuje podporu kolegom v rámci oddelenia Legal & Compliance počas ich neprítomnosti

  • Stabilné zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť home office
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Garantovaný 13. a 14. plat
  • Atraktívny ročný finančný bonus
  • 5 dní dovolenky navyše
  • Podpora jazykového vzdelávania
  • Reálne príležitosti pre ďalší profesijný ako aj kariérny rast
  • Zvýhodnené zamestnanecké podmienky pre získanie a čerpanie úverov
  • Bohatý sociálny program pre zamestnancov
  • Príspevok na stravné nad rámec zákona
  • Veľký priestor na sebarealizáciu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú spoločnosť, ktorá je členom rešpektovanej medzinárodnej skupiny, pôsobiacej v oblasti bankovníctva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Vysokoškolské vzdelanie v odbore právo
  • Min. 3 roky praxe na pozícií Compliance Specialist / Expert
  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • Zvýšená schopnosť vyjednávania, asertívnosť
  • Samostatnosť, spoľahlivosť, schopnosť dôjsť ku kompromisu

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Šuníková
E-mail: poslať životopis
ID: 4838809  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac