Material Planner v stabilnej medzinárodnej výrobnej spoločnosti

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď, prípadne dohodou
Od 1 800 EUR/mesiac+ mesačný bonus do výšky 10%, 13. plat a príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PERSONALITY SK & CZ  prináša perspektívnu pracovnú príležitosť. Pre nášho Klienta, rešpektovanú medzinárodnú výrobnú spoločnosť, obsadzujeme pozíciu Materiálový plánovač. Náš Klient ponúka zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti a dlhodobú spoluprácu.

Vaše prioritné úlohy budú:

  • Monitorovanie a kontrola skladových zásob
  • Plánovanie výšky skladových zásob
  • Komunikácia s dodávateľmi
  • Pravidelný reporting skladových zásob nadriadenému
  • Vedenie evidencie obalového materiálu v SAP
  • Riešenie prepravy a sledovanie termínov
  • Administratívne úlohy spojené s pozíciou

• Stabilné zázemie úspešnej a rešpektovanej medzinárodnej výrobnej spoločnosti s tradíciou

• Reálna možnosť kariérneho a odborného rastu v štruktúrach spoločnosti

• Čiastočný home office

• Mesačný výkonnostný bonus

• 13. plat

• Pracovná zmluva na dobu neurčitú

• Každoročná valorizácia platov

• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

​• Príspevok na dopravu

• Darčekové poukazy pre zamestnancov

• Príjemná firemná kultúra

• Zaškolenie na pozíciu

• Zmluva na dobu neurčitú

​• Kurzy anglického jazyka

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Jednotlivé žiadosti posúdime a telefonicky kontaktovať budeme tých kandidátov, ktorých profil najviac vyhovuje požiadavkám nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, silnú a úspešnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť, ktorá je dodávateľom komponentov pre automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Predchádzajúce skúsenosti z oblasti logistiky, materiálového plánovania a pod.
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • Výborné komunikačné zručnosti
  • Znalosť práce v SAP je výhodou
  • Schopnosť efektívne komunikovať a spolupracovať s inými oddeleniami
  • Predchádzajúca skúsenosť z prostredia automotive výrobnej spoločnosti je výhodou
  • Pozitívny prístup, spoľahlivosť, samostatnosť

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Jančovičová Gyepes
E-mail: poslať životopis
ID: 4837964  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac