Právnik v silnej medzinárodnej spoločnosti

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
2 300 - 2 500 EUR/mesiac+ 13. a 14. plat + ročný bonus. Ročný balík až do výšky 37.000 Eur, výška základnej mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • právna podpora interným oddeleniam spoločnosti, v exekučnej, konkurznej a korporátnej agende
  • vypracovanie príslušnej dokumentácie a zastupovania spoločnosti v konaniach pred obchodným registrom
  • zabezpečenie agendy spoločnosti týkajúcej sa práva na ochranu hospodárskej súťaže
  • zastupovanie spoločnosti v konaniach pred NBS o udelenie predchádzajúceho súhlasu
  • poskytovanie právnej podpory ohľadom agendy finančného sprostredkovania spoločnosti
  • poskytovanie právnej podpory v agende konkurzných a reštrukturalizačných konaní
  • zabezpečovanie kontroly a pripomienkovanie zmluvnej dokumentácie s dodávateľmi spoločnosti
  • vypracovanie vzorovej zmluvnej dokumentácie, podávanie právnych stanovísk v rámci prípravy zmluvnej agendy
  • príprava právnych dokumentov (dohody o urovnaní, dohody o prevzatí / postúpení dlhu, splnomocnenia, poverenia...)
  • vymáhanie pohľadávok mimosúdnym spôsobom

  • Stabilné zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť home office
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Garantovaný 13. a 14. plat
  • Atraktívny ročný finančný bonus
  • 5 dní dovolenky navyše
  • Podpora jazykového vzdelávania
  • Reálne príležitosti pre ďalší profesijný ako aj kariérny rast
  • Zvýhodnené zamestnanecké podmienky pre získanie a čerpanie úverov
  • Bohatý sociálny program pre zamestnancov
  • Príspevok na stravné nad rámec zákona
  • Veľký priestor na sebarealizáciu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú spoločnosť, ktorá je členom rešpektovanej medzinárodnej skupiny, pôsobiacej v oblasti bankovníctva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

  • Vysokoškolské II. stupeň Mgr., JUDr.
  • 3 až 5 rokov praxe
  • výborná znalosť práva obchodných spoločností
  • znalosť práva hospodárskej súťaže výhodou
  • vyšší stupeň odbornej spôsobilosti pre sektor poistenia alebo zaistenia výhodou
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • schopnosť vyjednávania, predkladania návrhov
  • samostatnosť nad zverenými úlohami
  • schopnosť zvládať stresové situácie

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Šuníková
E-mail: poslať životopis
ID: 4810605  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac