PR Account Director / Slovakia

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď / Dohodou
3 500 - 4 500 EUR/mesiacRadi Váš profil posúdime spoločne. Výsledná výška mzdy sa bude odvíjať od vašej seniority a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú agentúru pôsobiacu v oblasti PR, strategickej komunikácie, reklamy, digitálneho marketingu a public affairs, obsadzujeme novú pozíciu pre Slovensko. Je to rola pre zanieteného, profesionálneho, inšpiratívneho a hlavne ľudského lídra/líderku. Očakávame od vás vášeň pre komunikáciu, dynamiku, starostlivosť o lokálny team, o klientov a ambíciu napredovať v biznise. V štruktúre budete priamo zodpovedať a reportovať majiteľom spoločnosti.

POPIS POZÍCIE A 9 KĽÚČOVÝCH KOMPETENCIÍ:

1) SLUŽBY PRE KLIENTOV / Hlavný kontaktný bod pre existujúcich klientov, porozumenie ich potrebám, cieľom a výzvam, aktívna identifikácia príležitosti na zvýšenie hodnoty

2) STRATEGICKÉ PLÁNOVANIE / Úzka spolupráca s klientmi a internými tímami s cieľom vypracovať strategické plány PR prispôsobené cieľom každého klienta, cieľovej skupine a dynamike trhu

3) ČINNOSTI V OBLASTI PR A MARKETINGU / Dohľad nad plánovaním, realizáciou a hodnotením tradičných a digitálnych PR aktivít vrátane vzťahov s médiami, tvorby obsahu, podujatí, kampaní v sociálnych médiách, partnerstiev s influencermi a inými marketingovými aktivitami. Udržiavanie prehľadu o trendoch, nových mediálnych platformách a inovatívnych komunikačných technikách, skúšanie nových možností efektívneho oslovenia a zapojenia cieľovej skupiny

4) RIADENIE ROZPOČTU / Efektívne spravovanie zverených rozpočtov klientov a zabezpečenie optimálneho prideľovania zdrojov s cieľom maximalizovať návratnosť investícií a dosiahnuť požadované výsledky

5) REPORTING A ANALÝZY / Monitorovanie a spätné vyhodnocovanie výkonnosti komunikačných kampaní, poskytovanie pravidelných správ a informácií klientom a interným zainteresovaným stranám, využívanie získaných poznatkov na zdokonaľovanie stratégií a taktík

6) SPOLUPRÁCA A SYNERGIA / Aktívna spolupráca s teamom, vrátane centrály, s cieľom identifikovať možnosti synergie a zefektívnenia vrátane aktívneho podporovania kultúry spolupráce

7) LEADERSHIP / Vedenie, usmerňovanie teamu, motivácia, podpora spolupráce a neustáleho zlepšovania

8) OBCHODNÉ CIELE AGENTÚRY / Príprava a plnenie stanovených obchodných cieľov agentúry, podpora existujúceho biznisu s potenciálom nových služieb a produktov, rast tržieb, zabezpečenie a optimalizácia prevádzkových finančných zdrojov a tokov

9) BUSINESS DEVELOPMENT / Vypracovanie komplexnej new business stratégie, vrátane identifikácie potenciálnych klientov, oslovovania potenciálnych klientov, prípravy návrhov spolupráce s cieľom podporiť rast príjmov agentúry

• Budete súčasťou pokračovania úspešnej medzinárodnej značky

• Nadšenie zo spoločného úspechu

• Stabilná spoločnosť priateľská k zamestnancom s neformálnou firemnou kultúrou

• Atraktívny ročný balík, ktorý s vami radi prediskutujeme osobne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Úspešná medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • Minimálne 5 rokov skúseností v PR, stratégiách alebo komunikáciách, ideálne predchádzajúca skúsenosť zo strany agentúry

  • Schopnosť počúvať aj oponovať, formovať spoločnosť, jej služby, portfólio a víziu

  • Anglický jazyk na C1 level / komunikatívnej úrovni je podmienkou

  • Preukázaný úspech v riadení úspešných PR kampaní a dosahovanie merateľných výsledkov

  • Strategické myslenie s hlbokým porozumením mediálneho prostredia, schopnosťou vyvíjať inovatívne PR stratégie a úspešnou realizáciou projektov

  • Skúsenosť s tendrami je výhodou

  • Empatický, charizmatický a motivovaný líder/ka, skúsenosť s vedením spokojných teamov

  • Výborné komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie a diplomatické jednanie

  • Dynamika, relationship management, dobré obchodné a interpersonálne schopnosti

  • Flexibilita, samostatnosť, lojalita, zodpovednosť, proaktívny prístup

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Sihlovcová
Tel.: +421903907531
E-mail: poslať životopis
ID: 4804748  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac