Investičný konzultant / Privátny bankár pre TOP investičnú skupinu

PERSONALITY, s.r.o.

Slovensko, Bratislavský kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 500 - 3 500 EUR/mesiac+ Bonusy. Finálnu výšku nastavíme spoločne na základe Vašich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našim klientom je úspešná investičná skupina, ktorej DNA je budovanie dlhodobých vzťahov a kde je klient vždy na prvom mieste. Na novej pozícii budete maximálne využívať všetky synergické efekty. Aktívne vytvárať prostredie, ktoré poskytne klientovi úplný komfort v poskytovaní finančných a ostatných služieb na báze vzájomnej dôvery, otvorenosti a diskrétnosti bez záťaže korporátnej bankovej inštitúcie.

Náš klient vytvoril unikátnu platformu, na ktorej je pre klientov k dispozícii obrovské množstvo investičných nástrojov. Skupina buduje svoje portfólio dlhodobo, unikátne a synergicky. Dnes pôsobí vo viacerých oblastiach ako Investičné služby, Private equity, Reality, Premium hospitality, Fashion, Retail. Budujeme spolu nový Team Talent Hub, kde radi privítame tých najtalentovanejších z vás.

NÁPLŇ PRÁCE A KĽÚČOVÉ KOMPETENCIE:
• Identifikácia investičných cieľov klientov prostredníctvom ich profilu
• Budovanie svojho klientského kmeňa, správa klientskch aktív
• Udržiavanie a rozvíjanie individuálnych vzťahov s vašimi vzácnymi klientami
• Poskytovanie produktov a služieb klientom v oblasti investovania na mieru
• Analýzy potenciálnych klientov a budovanie databázy kontaktov, aktívna práca s CRM a aplikáciou
• Akvizícia nových klientov, identifikácia nových príležitostí rastu spoločnosti
• Reporting kľúčových indikátorov spoločnosti podľa dohodnutých cieľov
• Pravidelný reporting portfólia a informovanie klientov o vývoji hodnoty ich investícií
• Participácia na klientskych podujatiach, seminároch, eventoch a konferenciách s cieľom budovania a podpory vzťahov

• Zázemie rešpektovanej značky, ktorá je dlhodobo na trhu
• Spolupráca s inšpiratívnym leadrom, osobná podpora a motivácia
• Kvalitný onboarding proces od tých najúspešnejších
• Motivujúci a otvorený systém odmeňovania založený na fixnom a províznom systéme, ktorý presne kopíruje vaše výsledky a bude vás motivovať
• Príspevok na vozidlo podľa vlastnej preferencie značky
• Príjemné a exkluzívne pracovné prostredie
• Hybridný a efektívny model fungovania

Bezplatné služby Personality : pomôžeme Vám odhadnúť či Vaše vedomosti a skúsenosti vyhovujú tejto pracovnej pozícii, pripravíme Vás na pohovor, poradíme ako zaujať, predstavíme Vás klientovi a zorganizujeme pre Vás dôležité prvé stretnutie.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte e-mailom, alebo telefonicky. Ak máte spracovaný životopis môžete ho zaslať e-mailom v slovenskom jazyku.

Naša spoločnosť Vám poskytne všetky potrebné informácie a plnú diskrétnosť.
Tešíme sa na osobné stretnutie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Spoločnosť PERSONALITY rozširuje pre nášho vzácneho klienta tím akvizičných konzultantov a identifikuje ľudí so silnými obchodníckymi a vzťahovými schopnosťami. Prepájame talentovaných Kandidátov a dávame im možnosť realizovať svoje nápady a postrehy pod silnými značkami. Chceme byť dlhodobo tými, ktorí posúvajú business o ďalší krok vpred.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Predchádzajúca skúsenosť z oblasti aktívneho budovania obchodu, akvizícií, poradenstva, investícií, finančných služieb, privátneho bankovníctva je vítaná
• Silný obchodnícky inštinkt a drive
• Relationship management, kvalitné obchodné a interpersonálne schopnosti
• Výborné komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie a diplomatické jednanie
• Dôveryhodnosť, reputácia, lojalita, zodpovednosť, rešpekt
• Teamový hráč, zmysel pre synergiu
• Chuť pracovať na sebe a posúvať sa spolu s teamom ďalej

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Sihlovcová
Tel.: +421903907531
E-mail: poslať životopis
ID: 4593910  Dátum zverejnenia: 4.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac