Можливість для людей з України

Projektant trakčných zariadení

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
Dohodou
1 600 - 1 900 EUR/mesiacZákladná mzda: 1.600 až 1.900 Eur brutto v závislosti od skúseností kandidáta + bonusy na základe ukončených projektov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú spoločnosť patriacu do rozsiahlej zahraničnej skupiny, pôsobiacej v stavebnej oblasti, obsadzujeme pozíciu Projektant trakčných vedení.

Náplň práce:
• projektovanie železničných a prípadne iných dopravných stavieb na Slovensku a v Čechách
• návrh riešení v rôznych stupňoch projektu – od dokumentácie pre územné rozhodnutie cez dokumentáciu pre stavebné povolenie až po dokumentáciu pre realizáciu stavby (uvedené stupne sa líšia detailnosťou spracovania)
• základom riešenia je zadanie od Klienta, v ktorom je v základných rysoch uvedené, čo očakáva

Informácie k práci:

• na začiatku sú v prípravnej fáze návrhu zozbierané podklady od existujúceho stavu zariadení, vykoná sa obhliadka miesta
• v ďalších krokoch dostane podklady od spracovateľov súvisiacich častí, na základe ktorých pripraví svoj návrh riešenia
• návrhy sa navzájom koordinujú vo viacerých krokoch, aby bolo riešenie ako celok vyhovujúce

• Rôzne firemné akcie - športové, spoločenské
• Športové aktivity - možnosť využitia Multisport karty
• Zaujímavá práca na významných zákazkách
• Stabilné zázemie a istota zamestnania
• Príspevok na dôchodkové doplnkové sporenie
• Externé a interné semináre, workshopy ako podpora osobného aj profesijného rastu
• Práca v spoločnosti, ktorá pretvára myšlienky a vízie na skutočnosť a tak buduje budúcnosť
• Stanete sa súčasťou skupiny, ktorá určuje trendy v tom, čomu sa venuje
• Skvelá príležitosť vybudovať si meno, ktoré je zárukou dobre vykonanej práce a kvality
• Kooperácia skvelého tímu odborníkov a špecialistov
• Finančné ohodnotenie za sebavzdelávanie – titul, autorizácia, jazyková skúška
• Možnosť kariérneho rastu s vedením vlastného projekčného tímu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý sa v rámci portfólia zameriava na projektovanie koľajovej dopravy, pozemných komunikácií, mostov, vodohospodárskych stavieb, dopravného inžinierstva, pozemných stavieb a na ekológiu. Projektuje cesty, rýchlostné cesty, diaľnice a ďalšiu pozemnú infraštruktúru, napr. cyklotrasy. K ponuke komplexnosti služieb klienta patria ekonomika, inžinierska činnosť a rozpočty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Projektant - Dopravné stavby / elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
MicroStation - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosti v odbore Projekcie

Výhodou je:

• skúsenosti z odboru
• návrh prvkov trakčného vedenia od určenia polohy trakčnej podpery vo vzťahu ku koľaji,
• návrh systému napájania a delenia,
• návrh konkrétneho základu, stožiara
• návrh prvkov nesúcich trolejové / napájacie / zosilňovacie vedenie
• návrh pripojenia napájacej stanice na trakčnú sieť (napájacie a spätné vedenia)
• návrh ochranných opatrení (ochrana proti dotyku živých a neživých častí)
• Vyhláška pre vyhradené alebo určené technické zariadenia
• Autorizácia SKSI/ČKAIT
• Iné odborné osvedčenia
• Skúsenosti s projektovaním
• Znalosti stavebnej terminológie a procesov súvisiacich so stavebnou legislatívou

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: David Bača
E-mail: poslať životopis
ID: 4588197  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac