Можливість для людей з України

Projektant TZB v Revite - Hybridný model práce

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacZákladná nástupná mzda bude prehodnotená podľa skúsenosti kandidáta + ročné prémie podľa výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Spracovávanie projekčných prác v oblasti technických zariadení budov (TZB)
  • Vypracovanie technickej projektovej dokumentácie v 2D/3D podľa požiadaviek
  • Práca v systémoch AutoCAD a Revit
  • Vypracovávanie technických správ a výpočtov
  • Aktívna spolupráca s ostatnými tímami inžinierov (projektantov a konštruktérov) vo viacerých profesiách, projektovými manažérmi, architektmi, developermi a vlastníkmi budov
  • Komunikácia v AJ jazyku (zväčša písomnou, menej ústnou formou). Znalosť technickej Aj veľkou výhodou

Pracovná doba je od 9:00 do 18:00.

Práca pre úspešnú nadnárodnú spoločnosť so sídlom v USA
Aktívny support nadriadených
Full Home office
Hodinová obedná prestávka
Možnosť kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Klientom je spoločnosť z USA, sa zaoberá projekciou TZB.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Projektant - Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Mierne pokročilý
Revit - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Projektant TZB

Počet rokov praxe

2

Komunikatívnosť
Spoľahlivosť
Technická znalosť
Revit

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: David Bača
E-mail: poslať životopis
ID: 4543615  Dátum zverejnenia: 22.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac