Elektrotechnik / servisný technik

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Ihneď
1 500 - 1 700 EUR/mesiacFinálnu výšku mzdy posúdime spoločne na základe Vašich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PERSONALITY SK&CZ prináša novú pracovnú príležitosť. Pre nášho úspešného klienta, ktorý dodáva špičkové technológie pre živočíšnu výrobu, obsadzujeme pozíciu Elektrotechnik / servisný technik.
Na tejto pozícii budete pracovať s modernými technológiami, vrátane robotických zariadení a prácu budete vykonávať v teréne, na Západnom a Strednom Slovensku /na služobnom automobile/.

Vaše prioritné úlohy budú:

• Spoľahlivý a kompletný servis technologických zariadení na jednotlivých prevádzkach
• Oprava a údržba zariadení
• Vykonávanie servisných prehliadok a zabezpečenie požadovaného stavu zariadení
• Operatívne riešenie havarijných situácií
• Vedenie záznamov o opravách

• Práca v stabilnej spoločnosti s príjemnou firemnou kultúrou
• Komplexné zaškolenie na pozíciu
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• 13.plat, výkonnostné odmeny, príplatky za pohotovosť
• Odborné školenia a kurzy
• Silná firmená kultúra
• Priateľský a férový prístup
• Dlhodobá spolupráca, stabilita
• Práca s nadštandardným technickým vybavením

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Jednotlivé žiadosti posúdime a telefonicky kontaktovať budeme tých kandidátov, ktorých profil najviac vyhovuje požiadavkam nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú a stabilnú spoločnosť, dodávateľa moderných technológií a zariadení pre živočíšnu výrobu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Vyhláška 508/2009 Zb.z. §21 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Ukončené stredoškolské vzdelanie elektrotechnického zamerania
• Flexibilita, ochota cestovať v rámci prideleného regiónu - Západné a Stredné Slovensko
• Elektrotechnik §21 podľa Vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.
• Prax na obdobnej pozícii - údržba a servis zariadení

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Jančovičová Gyepes
E-mail: poslať životopis
ID: 4509033  Dátum zverejnenia: 27.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac