Marketing Performance Data Analyst / Specialist

PERSONALITY, s.r.o.

Bratislavský kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
2 200 - 2 400 EUR/mesiac+ Atraktívny ročný bonus. Sme pripravení zvážiť Vaše skúsenosti a finálna výška mzdy bude predmetom individuálnej ponuky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho úspešného, medzinárodného klienta obsadzujeme pozíciu Marketing Performance Data Analyst. Ak sa nestratíte v zákrutách Performance marketingu, máte blízko k číslam a chcete pracovať pre lídra vo svojom odvetví – neváhajte a pošlite nám svoj životopis. Zavoláme Vám späť, ak máte praktické skúsenosti s realizáciou online marketingových kampaní a viete komunikovať v angličtine. S podporou odborníkov budete definovať stratégie a štruktúru platených reklám v rámci omnichanel prostredia pre 4 krajiny.

PRACOVNÁ NÁPLŇ A KOMPETENCIE:

• tvorba a realizácia online reklamných kampaní
• každodenné riadenie a úprava kampane s cieľom zvýšiť jej efektivitu
• príprava odporúčaní, analýz, správ za účelom optimalizácie činností
• hodnotenie efektívnosti a ziskovosti kampaní
• identifikácia, mapovanie a implementovanie Customer Journey
• analýza údajov o správaní, vzorcov a implementácia výsledkov na zlepšenie marketingovej komunikácie
• spolupráca s inými oddeleniami a externou agentúrou
• starostlivosť o kvalitu vykonávaných úloh

• možnosť rozvíjať a zlepšovať svoje kompetencie v rámci zaujímavých projektov
• pracovať v zohratom tíme špecialistov vo svojom odbore
• veľkú slobodu v rozhodovaní
• práca s najmodernejšími nástrojmi
• tímové integračné akcie a nekonečné množstvo kávy a čaju
• Dovolenka nad rámec zákona
• + Ročný bonus
• možnosť pracovať na homeoffice
• multisport karta, talent akadémia , príspevok na jazykové vzdelávanie
• atraktívny, moderný a cool office

Ďakujeme všetkým Kandidátom za prejavený záujem o pozíciu. Všetky žiadosti budeme individuálne posudzovať na základe priebežnej konzultácie s naším Klientom.
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí však budeme telefonicky kontaktovať iba tých Kandidátov, kt. skúsenosti najviac vyhovujú požiadavkám nášho Klienta.
Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient je globálna úspesná B2B spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

3

• aspoň tri roky praxe na podobnej pozícii
• skúsenosti v oblastiach ako: webová analytika, vyhľadávanie, analýza Customer Journey, A/B testovanie, Conversion funnel, analýza CRM, metriky marketingovej komunikácie
• schopnosť vyvodzovať závery a vytvárať odporúčania na základe analýzy údajov
• tvorivosť
• analytické schopnosti
• Pokročilý používateľ MS Excel, služby Google analytics
• Používateľ Power BI a Google Data Studio výhodou
• Anglický jazyk na úrovni minimálne B2

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Učnayová
E-mail: poslať životopis
ID: 4455969  Dátum zverejnenia: 7.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac