Sales Manager v úspešnej spoločnosti

PERSONALITY, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP / Dohodou
1 800 EUR/mesiac+ variabilná zložka v závislosti od obchodných výsledkov. Finálnu výšku mzdy posúdime spoločne na základe Vašich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prinášame skvelú príležitosť pre dravého Obchodníka s predchádzajúcimi skúsenosťami z oblasti DIRECT SALES. Pre nášho významného Klienta, úspešnú a dynamicky rastúcu spoločnosť, obsadzujeme pozíciu Sales Manager. Vašou úlohou bude získavanie nových obchodných príležitostí, ako aj starostlivosť o existujúcu klientelu.

PRACOVNÁ NÁPLŇ A KOMPETENCIE:
  • Vzťahový manažment, starostlivosť o existujúcu klientelu
  • Identifikovanie obchodných príležitostí, akvizícia nových klientov
  • Prezentácia produktov, riešení a služieb zákazníkom
  • Obchodné vyjednávanie podmienok
  • Aktívna spolupráca na marketingových akciách spoločnosti
  • Komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti, dodávateľmi a obchodnými partnermi

  • Zázemie úspešnej a dynamicky rastúcej spoločnosti
  • Motivujúce platové ohodnotenie
  • Služobný automobil na súkromné účely
  • Možnosť príležitostného home office
  • Plná podpora zo strany vedenia spoločnosti
  • Moderné kancelárske priestory v centre NITRY a príjemná atmosféra

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Jednotlivé žiadosti posúdime a telefonicky kontaktovať budeme Kandidátov, ktorých profil najviac vyhovuje požiadavkám nášho Klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším Klientom je úspešná a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

  • Predchádzajúca prax v oblasti obchodu min. 2 roky
  • Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka min. na úrovni B2
  • Dynamická osobnosť, obchodný duch a dravosť
  • Orientácia na výsledok, dravosť
  • Ochota cestovať
  • Aktívny vodič, skupina B

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukáš Lendel
E-mail: poslať životopis
ID: 4371937  Dátum zverejnenia: 1.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac