Hlavný účtovník pre spoločnosť pôsobiacu v agrosektore

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
Ihneď/ dohodou
2 200 - 2 500 EUR/mesiacFinálna výšky mzdy bude predmetom individuálnej ponuky. Posúdime spoločne na základe Vašich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť PERSONALITY Pre stabilnú slovenskú spoločnosť, pôsobiacu v agrosektore obsadzujeme pozíciu Hlavného účtovníka so silnými manažérskymi schopnosťami. Cieľom pozície je zodpovednosť za komplexné vedenie účtovníctva spoločností pôsobiacich v agrosektore a vedenie tímu účtovníkov. Samozrejmosťou je kvalitný onboarding.

PRACOVNÁ NÁPLŇ A KOMPETENCIE:
• Organizácia a systém práce účtovného oddelenia, vedenie tímu účtovníkov
• Zodpovednosť za komplexné vedenie účtovníctva pre spoločnosti pôsobiace v agrosektore
• Finalizácia podkladov pre mesačnú účtovnú závierku
• Spracovanie a kontrola finančných výkazov
• Spracovanie daňových priznaní k DPH, DP DPH, DzPPO,
• Spracovanie účtovnej závierky, štatistické výkazy, Intrastat
• Komunikácia s audítorom a správcom dane, spolupráca s bankovými inštitúciami
• Účtovanie podľa slovenských štandardov
Spolupráca s oddelením kontrolingu na tvorbe interného systému účtovníctva

• Zázemie úspešnej a stabilnej spoločnosti
• Príjemná atmosféra a moderné pracovné prostredie
• Možnosť sebarealizácie
• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť čiastočného Home Office
• 13. a 14. plat podľa výsledkov

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Jednotlivé žiadosti posúdime a telefonicky kontaktovať budeme Kandidátov, ktorých profil najviac vyhovuje požiadavkám nášho Klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, skupinu spoločností pôsobiacich v agrosektore, ktoré sa zameriavajú na poľnohospodársku prvovýrobu a obchodovanie s agrokomoditami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

3

• Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
• Predchádzajúca skúsenosť s komplexným vedením účtovníctva viacerých spoločností podmienkou
• Minimálne 3 roky skúseností na podobnej pozícii
• Predchádzajúca skúsenosť s vedením menších tímov
• Predchádzajúca skúsenosť Helios výhodou
• Analytické myslenie, orientácia na výsledok, time management
• Lojálnosť, samostatnosť, orientácia na detail

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eliška Nosianová
E-mail: poslať životopis
ID: 4349820  Dátum zverejnenia: 11.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac