Mzdová účtovníčka pre novú výrobnú spoločnosť!

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 700 EUR/mesiacNástupná mzda OD 1.300 Eur brutto + Prehodnotenie platu po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho nového klienta obsadzujeme voľnú pracovnú pozíciu Mzdová účtovníčka v oblasti Topoľčany. Pracovná ponuka je na hlavný pracovný pomer.

Pracovná pozícia je vhodná pre skúsených Mzdových účtovníkov - potrebná prax min. 2 roky.

Vašou hlavnou náplňou práce bude najmä:

  • Kompletná personálna agenda spoločnosti v súlade s pracovnoprávnymi predpismi
  • Komunikácia s úradmi verejnej a štátnej správy (SP, príslušné ZP)
  • Komplexné spracovanie miezd väčšiemu množstvu zamestnancov (výpočet miezd, dochádzka, nemocenské dávky, zrážky zo mzdy vrátane závodného a náhradného stravovania, DDS, spracovanie ročného zúčtovania preddavkov na daň, daňových bonusov, príspevky zo SF, administrácia exekúcií...)
  • Spracovanie tuzemských a zahraničných pracovných ciest zamestnancov
  • Zabezpečenie agendy vstupných, periodických a komplexných preventívnych lekárskych prehliadok pre zamestnancov
  • Zabezpečenie vstupných kariet pre zamestnancov
  • Zabezpečenie agendy príspevkov na rekreáciu zamestnancov (evidencia žiadostí, posúdenie nároku, príprava podkladov pre vyplatenie nárokov, poradenstvo v danej problematike)
  • Komunikácia so zamestnancami
  • Spracovanie agendy v Mzdovom programe Humanet

Dynamická práca
Možnosť práce z domu
Priateľský kolektív
Dlhodobá práca na hlavný pracovný pomer
Podrobné benefity spoločnosti budú predstavené na osobnom pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre výrobnú spoločnosť v Topoľčianskom regióne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť
Zmysel pre detail
Odolnosť voči stresu
Tímoví hráč

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: David Bača
E-mail: poslať životopis
ID: 4343407  Dátum zverejnenia: 31.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac