Team Leader nákupu v úspešnej medzinárodnej spoločnosti

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
Ihneď, prípadne dohodou
2 000 EUR/mesiacV závislosti od skúseností uchádzača môže byť nástupný plat vyšší.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Koordinácia menšieho tímu na oddelení operatívneho nákupu
  • Nastavovanie a úprava procesu plánovania (strednodobé a dlhodobé materiálové plánovanie)
  • Zodpovednosť za nákup stanovenej skupiny materiálov
  • Vytváranie forecastov jednotlivých materiálov na základe predajných objednávok a výrobných kapacít
  • Zabezpečenie včasného dodania materiálu
  • Komunikácia s dodávateľmi a riešenie problémov
  • Koordinácia postupného zavádzania a vyraďovania nakupovaných materiálov
  • Hodnotenie rizík, identifikácia nedostatkov, stanovenie priorít a eskalácie
  • Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • Neustála optimalizácia procesu nákupu
  • Práca v systéme SAP

  • Silná firemná kultúra a férový, ľudský prístup
  • Stanete sa súčasťou tímu stabilnej medzinárodnej výrobnej spoločnosti
  • Flexibilná pracovná doba
  • Stravovanie plne hradené spoločnosťou
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Perspektíva dlhodobej spolupráce

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Jednotlivé žiadosti posúdime a telefonicky kontaktovať budeme tých kandidátov, ktorých profil najviac vyhovuje požiadavkam nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • Relevantné pracovné skúsenosti z oblasti materiálového plánovania /nákup, logistika, supply chain a pod./
  • Anglický jazyk na aktívnej úrovni
  • Organizačné a riadiace schopnosti
  • Dobré analytické a komunikačné schopnosti
  • Znalosť ERP
  • Znalosť práce v SAP je výhodou

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Jančovičová Gyepes
E-mail: poslať životopis
ID: 4316024  Dátum zverejnenia: 28.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac