Regionálny manažér maloobchodnej siete predajní

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 3 000 EUR/mesiacZákladná mzda od 1.500 Eur brutto mesačne + prémie podľa plnenia stanovených cieľov. Základná mzda bude prehodnotená podľa skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Dodržiavanie procesných štandardov a zodpovednosť za ich implementáciu do praxe a následná kontrola ich používania zamestnancami prevádzky
  • Dosahovanie výsledkov predajní a stanovených KPIs
  • Zabezpečenie všetkých úkonov súvisiace s výkonom práce podľa pokynov a príkazov riadiacich pracovníkov vedenia maloobchodného systému a štatutárnych zástupcov spoločnosti
  • Zabezpečenie pravidelných porád v stanovenom termíne, rozdelenie pracovných úloh a následná kontrola ich plnenia
  • Kontrola jednotlivých procesov v prevádzke
  • Efektívne vypracovanie pracovných zmien pre jednotlivých zamestnancov na základe dodržania stanoveného fondu pracovného času
  • Spracovanie dochádzky za jednotlivých zamestnancov
  • Analyzovanie konkurenčného prostredia v regióne
  • Zabezpečenie zaškolenia nových zamestnancov na prevádzke
  • Účasť na stretnutiach riadiacich pracovníkov maloobchodnej siete
  • Realizácia vstupných personálnych pohovorov s kandidátmi
  • Implementácie neustáleho zlepšovania procesov na predajniach
  • Komunikácia s vrcholovým manažmentom MOP a následná delegácia operatívnych úloh
  • Štandardizácia a unifikácia procesov medzi jednotlivými predajňami
  • Fyzická návšteva pobočiek, vytváranie harmonogramu návštev, komunikácia s obchodnými poradcami a zákazníkmi
  • Kontrola dodržiavania BOZP a PO na pracovisku a zabezpečenie pravidelného preškoľovania zamestnancov
  • Reprezentácia spoločnosti, vytváranie firemnej kultúry smerom do spoločnosti a smerom na trh

Motivujúce finančné ohodnotenie
Pracovné auto zn. škoda
Mobilný telefón a notebook
Stabilné zázemie úspešnej spoločnosti
Dynamická práca

Vzhľadom na veľký záujem kandidátov, kontaktovaní budú len uchádzači spĺňajúci kritéria pracovnej pozície. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Klient sa zaoberá výrobou a maloobchodným predajom nábytku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Regionálny manažér / Manažér predajne

Počet rokov praxe

1

Asertivita
Time management
Odolnosť voči stresu

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: David Bača
E-mail: poslať životopis
ID: 4238391  Dátum zverejnenia: 13.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac