Servisný technik /elektrotechnik/

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac1.300 Eur Brutto fix + 13. plat a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Montáž a servis technologických zariadení pre živočíšnu výrobu
• Práca v teréne na východnom Slovensku (na služobnom automobile)
• Servisné prehliadky inštalovaných technológií
• Vedenie dokumentácie opráv a operatívne riešenia havarijných situácií
• Oprava a údržba chladiarenských a technologických zariadení na jednotlivých prevádzkach
• Spoľahlivý a kompletný servis pre zabezpečenie požadovaného stavu zariadenia, ktorý zodpovedá náročným požiadavkám, ktoré sú kladené na dojenie a chladenie mlieka

• 13.plat, výkonnostné odmeny
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Odborné školenia a kurzy
• Komplexné zaškolenie na pozíciu
• Silná firmená kultúra
• Priateľský a férový prístup
• Práca v stabilnej spoločnosti
• Možnosť dlhodobej spolupráce
• Práca s nadštandardným technickým vybavením

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Jednotlivé žiadosti posúdime a telefonicky kontaktovať budeme tých kandidátov, ktorých profil najviac vyhovuje požiadavkam nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú spoločnosť so silným postavením na trhu, ktorá sa zaoberá projektovaním, dodávkami a montážou technologických zariadení pre živočíšnu výrobu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

• Ukončené stredoškolské vzdelanie technického zamerania
• Prax na obdobnej pozícií je vítaná, ale nie nutná
• Ochota cestovať v rámci prideleného regiónu - východné Slovensko
• Elektrotechnik §21 podľa Vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.
• Zameranie na chladiarenskú techniku je výhodou
• Zváračský preukaz Z-E1 (Z-T1) je taktiež výhodou, ale nie podmienkou

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Jančovičová Gyepes
E-mail: poslať životopis
ID: 4200160  Dátum zverejnenia: 10.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac