Koordinátor výrobných projektov

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
Ihneď, prípadne dohodou
1 500 EUR/mesiacOd 1.500 EUR brutto. V závislosti od skúseností uchádzača môže byť nástupný plat vyšší.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava podkladov pre výrobu na základe požiadaviek zákazníkov
• Kontrola dostupnosti materiálu a výrobných kapacít
• Komunikácia s výrobou a určenie technických špecifík pre výrobu produktov
• Spolupráca s predajným tímom a technickým oddelením
• Čítanie technických výkresov a práca s technickou dokumentáciou
• Práca v programe SAP

• Stanete sa súčasťou tímu stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• Silná firemná kultúra a férový, ľudský prístup
• Flexibilná pracovná doba
• Stravné lístky plne hradené spoločnosťou
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Jazykové kurzy hradené spoločnosťou

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Jednotlivé žiadosti posúdime a telefonicky kontaktovať budeme tých kandidátov, ktorých profil najviac vyhovuje požiadavkam nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú a stabilnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť s dlhoročnou tradíciou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

• SŠ/VŠ vzdelanie technického zamerania
• Predchádzajúce pracovné skúsenosti na obdobnej technickej pozícii
• Komunikatívna znalosť nemeckého jazyka, min. na úrovni B2 je podmienkou (budete komunikovať so zahraničnou centrálou spoločnosti)
• Ovládanie práce s technickými výkresmi
• Znalosť práce v SAP je veľkou výhodou
• Samostatnosť, zodpovedný prístup

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Jančovičová Gyepes
E-mail: poslať životopis
ID: 4196647  Dátum zverejnenia: 5.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac