Projektant/ka - elektrotechnik

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiac1 500 EUR/mesiac 1.500 - 2.000 Eur brutto + prémie v závislosti od projektov. V závislostí od skúseností kandidáta môže byť nástupná mzda vyššia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Projektovanie železničných, prípadne iných dopravných stavieb
• Navrhovanie riešení v rôznych stupňoch projektu - od dokumentácie pre územné rozhodnutie cez dokumentáciu pre stavebné povolenie až po dokumentáciu pre realizáciu stavby (uvedené stupne sa líšia detailnosťou spracovania)
• Navrhovanie riešení na základe zadaní od Klienta obsahujúcich základné rysy očakávaného výsledku
• Kompletizácia podkladov o existujúcom stave zariadení a fyzická obhliadka miesta
• Tvorba návrhu riešenia na základe podkladov od spracovateľov súvisiacich častí
• Koordinácia návrhov vo viacerých krokoch s cieľom vyhovujúceho riešenia ako celku
• Konzultácia riešenia s Klientom a jeho dopracovanie podľa pripomienok

Pracuje sa z kancelárie v Žiline alebo v Bratislave - po skúšobnej dobe je možnosť pracovať z domu podľa dohody.

• Kombinácia práce z domu a práce z office - po zaučení
• Rôzne firemné akcie - športové, spoločenské
• Športové aktivity - možnosť využitia Multisport karty
• Príspevok na jazykové kurzy
• Zaujímavá práca na významných zákazkách
• Stabilné zázemie a istota zamestnania
• Pružná pracovná doba, možnosť práce z domu
• Príspevok na dôchodkové doplnkové sporenie
• Externé a interné semináre, workshopy ako podpora osobného aj profesijného rastu
• Práca v spoločnosti, ktorá pretvára myšlienky a vízie na skutočnosť a tak buduje budúcnosť
• Stanete sa súčasťou skupiny, ktorá určuje trendy v tom, čomu sa venuje
• Skvelá príležitosť vybudovať si meno, ktoré je zárukou dobre vykonanej práce a kvality
• Kooperácia skvelého tímu odborníkov a špecialistov
• Finančné ohodnotenie za sebavzdelávanie – titul, autorizácia, jazyková skúška
• Možnosť kariérneho rastu s vedením vlastného projekčného tímu

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom. Pre veľký záujem budeme kontaktovať len uchádzačov ktorí spĺňajú kritéria.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý sa v rámci portfólia zameriava na projektovanie koľajovej dopravy, pozemných komunikácií, mostov, vodohospodárskych stavieb, dopravného inžinierstva, pozemných stavieb a na ekológiu. Projektuje cesty, rýchlostné cesty, diaľnice a ďalšiu pozemnú infraštruktúru, napr. cyklotrasy. K ponuke komplexnosti služieb klienta patria ekonomika, inžinierska činnosť a rozpočty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Projektant v oblasti elektrotechnika - min 1 rok

Počet rokov praxe

1

• Predchádzajúce pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii min. 1 rok
• Prenosové systémy
• Poplachové systémy narušenia
• Elektrická požiarna signalizácia
• Kamerové systémy
• Infraštruktúra GSM sietí
• Sieťová infraštruktúra
• Kabelizácia (metalická, optická)
• Telefónne systémy
• Rozhlasové systémy
• Rádiové siete

• Výhodou kandidáta je:
• Vyhláška pre vyhradené alebo určené technické zariadenia
• Autorizácia SKSI/ČKAIT
• Iné odborné osvedčenia
• Skúsenosti s projektovaním
• Znalosti stavebnej terminológie a procesov súvisiacich so stavebnou legislatívou

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: David Bača
E-mail: poslať životopis
ID: 4178711  Dátum zverejnenia: 8.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac