Regionálny obchodný manažér v agrosektore

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď, prípadne dohodou
1 300 EUR/mesiacOd 1.300 EUR brutto/mesiac. Prediskutujeme spoločne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, obsadzujeme pozíciu Regionálny obchodný manažér v agrosektore. Spoločnosť je významným dodávateľom technológie a produktov pre živočíšnu výrobu, so silným postavením na trhu. Cieľom pozície je podpora a ďalší rozvoj existujúcich vzťahov vo zverenom regióne. Stanete sa dôležitou súčasťou stabilného obchodného tímu úspešnej spoločnosti.

PRACOVNÁ NÁPLŇ A KOMPETENCIE:
  • Starostlivosť o pridelené farmy a ich pravidelná návšteva
  • Poskytovanie poradenstva ohľadom produktov a služieb spoločnosti
  • Účasť na obchodných poradách a stretnutiach s farmármi
  • Spracovanie ponúk pre zákazníkov
  • Spolupráca pri uvádzaní nových produktov na trh
  • Školenie zamestnancov podľa požiadaviek klienta
  • Spolupráca na spustení nových technológií na farmách
  • Monitoring trhu a konkurenčných cien
  • Prinášanie návrhov na optimalizáciu ponuky
  • Riešenie reklamácií v spolupráci so zodpovednou osobou
  • Spolupráca s ďalšími oddeleniami spoločnosti
  • Spracovanie týždenného reportu

  • Zázemie úspešnej spoločnosti so silným postavením na trhu
  • Atraktívny výkonnostný bonus
  • Ďalšia odmena vo forme 13. platu
  • Služobné vozidlo, notebook, mobilný telefón
  • Komplexné zaškolenie na pozíciu
  • Zaujímavé firemné teambuildingy
  • Silná firmená kultúra
  • Príjemná atmosféra a kolektív
  • Férový a priateľský prístup

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Jednotlivé žiadosti posúdime a telefonicky kontaktovať budeme tých kandidátov, ktorých profil najviac vyhovuje požiadavkam nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho významného klienta, dodávateľa produktov a technológie pre živočíšnu výrobu. Spoločnosť má silné postavenie na trhu a ponúka širkoký sortiment produktov pre zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

  • Predchádzajúce pracovné skúsenosti a vzdelanie v oblasti Zootechnika, prípadne Veterinárstvo, Výživa a krmovinárstvo, Manažment živočíšnej výroby a pod. sú podmienkou
  • Výborné komunikačné zručnosti
  • Príjemné vystupovanie
  • Silná orientácia na zákazníka
  • Spoľahlivosť a samostatnosť
  • Korektný prístup a záujem o dlhodobú spoluprácu
  • Vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Jančovičová Gyepes
E-mail: poslať životopis
ID: 4152445  Dátum zverejnenia: 31.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac