Senior mzdový účtovník pre úspešnú výrobnú spoločnosť

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
1 800 - 2 400 EUR/mesiacPosúdime spoločne podľa Vašich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného Klienta, úspešnú medzinárodnú spoločnosť s dlhoročnou tradíciou pôsobiacu v segmente Automotive, obsadzujeme pozíciu Senior mzdový účtovník. Na tejto pozícii budete zodpovedať za vedenie mzdovej agendy výrobnej spoločnosti. Hlavnou víziou nášho Klienta je byť aj naďalej rešpektovaným hráčom na medzinárodnom trhu a dodávateľom vysokokvalitných a inovatívnych riešení.

VAŠOU ÚLOHOU BUDE:
• Komplexné vedenie mzdovej agendy spoločnosti väčšej výrobnej spoločnosti
• Zaistenie správneho vedenia účtovníctva po metodickej a zákonnej stránke
• Príprava výkazov pre daňový a štatistický úrad, zdravotné poisťovne, dôchodkové spoločnosti
• Realizácia mzdových odhadov, zúčtovanie miezd, odsúhlasenie mzdových výkazov a tlač výplatných pások
• Ročné zúčtovanie dane z príjmov FO zo závislej činnosti zamestnancov
• Správne zdanenie príjmov a vystavovanie potrebných potvrdení zamestnancom
• Zúčtovanie mzdových a sociálnych nákladov do účtovníctva a hlavnej knihy externej spoločnosti
• Komunikácia s daňovým úradom, audítormi a inštitúciami sociálneho a zdravotného zabezpečenia

• Zázemie stabilnej a úspešnej medzinárodnej značky s dlhoročnou tradíciou
• Motivujúce finančné ohodnotenie, vrátane zaujímavých bonusov
• Flexibilná pracovná doba
• Možnosť home office
• Priestor pre sebarealizáciu a ďalší kariérny rast
• Finančné príspevky pri významných udalostiach
• Podpora v ďalšom vzdelávaní a napredovaní (rôzne odborné a jazykové školenia)
• Plná podpora zo strany spoločnosti pri onboardingu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším Klientom je silná, medzinárodne pôsobiaca automotive výrobná spoločnosť s bohatou históriou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

• Min. 3 ročná skúsenosť na pozícii Mzdového účtovníka, prefeferovane z výrobného prostredia
• Anglický jazyk alebo nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni (level B1)
• Výborná znalosť slovenskej mzdovej legislatívy
• Znalosť softvéru SAP veľkou výhodou
• Diskrétnosť, time management, vedieť si určiť priority a dodržiavať termíny
• Analytické myslenie, samostatnosť, praktickosť, spoľahlivosť a zmysel pre detail
• Výborné organizačné schopnosti

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukáš Lendel
E-mail: poslať životopis
ID: 4108337  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac