Projektový koordinátor v strojárskej spoločnosti

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
Ihneď, prípadne dohodou
1 200 - 1 600 EUR/mesiac+ 13. a 14. plat + Mesačné prémie do výšky 10%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Komunikácia s dodávateľmi ohľadne cenových ponúk pre nástroje k opracovaniu
  • Naceňovanie nových technických projektov
  • Kontrola výkresov ohľadom technických zmien
  • Evidencia technických zmien v internom systéme
  • Príprava podkladov k spracovaniu zákazníckeho dopytu
  • Komunikácia s výrobou za účelom dosiahnutia kalkulovaných taktových časov
  • Podpora projektového oddelenia, ktoré je zodpovedné za pridelené projekty pri výrobe vzoriek
  • Tvorba postupov opracovania na základe technickej dokumentácie (3D, výkres)
  • Zadávanie technických postupov výroby pri opracovaní, určovanie nástrojov, parametrov pre nástroje, počítanie dráhy opracovania, na základe dát zostavenie programu opracovania ( kalkulácie sú platné pre sériovú výrobu)
  • Úzka spolupráca s oddelením konštrukcie
  • Práca s technickou dokumentáciou, využívanie anglického alebo nemeckého jazyka na dennej báze

  • Práca pre stabilnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť
  • Mesačný výkonnostný bonus do výšky 10% z hrubej mzdy
  • Finančný bonus vo forme 13. a 14 platu
  • Príspevok na Doplnkové dôchodkové poistenie
  • Príspevok na dopravu
  • Stravovacia karta
  • 2x týždenne ovocný bufet zdarma
  • Práca v príjemnom a modernom pracovnom prostredí
  • Dlhodobá spolupráca

Ďakujeme vám za prejavený záujem. Jednotlivé žiadosti posúdime a telefonicky kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požiadavky a kritériá nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú a stabilnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť, pôsobiacu v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Min. SŠ vzdelanie technického zamerania
  • Anglický alebo nemecký jazyk jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Čítanie technických výkresov
  • Znalosť práce s nástrojmi, prípravkami a meradlami
  • Znalosť noriem a štandardov kvality v strojárstve

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Jančovičová Gyepes
E-mail: poslať životopis
ID: 4058079  Dátum zverejnenia: 8.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac