Quality Engineer

Personality, s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
Dohodou / ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac• Plat od 1.400 € Brutto(podľa skúseností kandidáta môže byť základná mzda vyššia) + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie analýz chybovosti a navrhovanie nápravných a preventívnych opatrení
• Vypracovávanie a aktualizácia dokumentácie spoločnosti (FMEA, Control Plan)
• Komunikácia so zákazníkmi a zároveň inými oddeleniami v rámci spoločnosti
• Zodpovednosť za procesy kvality v spoločnosti
• Využívanie nástrojov kvality (8D, 5 Why, Ishikawa)
• Riešenie zákazníckych reklamácií
• Účasť na interných a externých auditoch
• Aktívne využívanie anglického jazyka

• Perspektívne zamestnanie v stabilnej medzinárodnej výrobnej spoločnosti
• Príspevok na dopravu, mesačný príspevok na Doplnkové dôchodkové poistenie
• Odborné školenia v oblasti kvality
• Možnosť odborného rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je úspešná výrobná spoločnosť (automotive).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické / Strojárske vzdelanie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

• Predchádzajúce pracovné skúsenosti na relevantnej pozícii v oblasti kvality min. 3 roky
• Aktívna znalosť anglického jazyka
• Ovládanie nástrojov kvality / 8D, 5 Why, Ishikawa,.../
• Znalosť TS 16949
• Zodpovedný prístup, spoľahlivosť, dôslednosť

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky s kanceláriami v Bratislave, Nitre a Prahe.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

www.PersonalityHR.com

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY - personálne služby
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra

Kontakt

ID: 3963552  Dátum zverejnenia: 7.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac