Manažér kvality (automotive)

Personality, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 700 EUR/mesiac• Od 2.700 Eur Brutto (podľa skúseností kandidáta môže byť základná mzda vyššia) + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie oddelenia kvality vo výrobnom závode
• Zodpovednosť za pridelené projekty a dodržiavanie zákazníckych požiadaviek
• Vytváranie a udržiavanie QMS dokumentácie
• Implementácia IATF 16 949
• Audity kvality (interné, externé)
• Manažovanie vstupnej, priebežnej a výstupnej kontroly
• Komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi

• Benefity budú prezentované na osobnom pracovnom pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je úspešná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické / Strojárske vzdelanie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

Manažment kvality
5

• Min. 5 ročná prax na vedúcej pozícií v oblasti kvality
• Komuniktívna úroveň anglického jazyka
• Znalosť normy ISO / TS 16 949 a ISO 14 001
• Znalosť a riadenie procesov 8D, FMEA, APQP, PPAP
• Výborné komunikačné a organizačné schopnosti

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky s kanceláriami v Bratislave, Nitre a Prahe.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

www.PersonalityHR.com

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY - personálne služby
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Šuníková
E-mail: poslať životopis
ID: 3931229  Dátum zverejnenia: 30.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac