Manažér kvality (automotive)

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
Dohodou
2 800 EUR/mesiac• Od 2.800 Eur Brutto (podľa skúseností kandidáta môže byť základná mzda vyššia) + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie oddelenia kvality vo výrobnom závode
• Zodpovednosť za pridelené projekty a dodržiavanie zákazníckych požiadaviek
• Vytváranie a udržiavanie QMS dokumentácie
• Implementácia IATF 16 949
• Audity kvality (interné, externé)
• Manažovanie vstupnej, priebežnej a výstupnej kontroly
• Komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi

• Benefity budú prezentované na osobnom pracovnom pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je úspešná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické / Strojárske vzdelanie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Manažment kvality

Počet rokov praxe

5

• Min. 5 ročná prax na vedúcej pozícií v oblasti kvality
• Komuniktívna úroveň anglického jazyka
• Znalosť normy ISO / TS 16 949 a ISO 14 001
• Znalosť a riadenie procesov 8D, FMEA, APQP, PPAP
• Výborné komunikačné a organizačné schopnosti

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Šuníková
E-mail: poslať životopis
ID: 3931229  Dátum zverejnenia: 2.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac